Zaznacz stronę

Regulamin pobytu w obiekcie
MORRIS APARTAMENTY

1. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 i kończy o godz. 10.00 ostatniego dnia pobytu.
2. Płatność za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
Opłata miejscowa jest wliczona w cenę noclegu.
3. Dzieci (do 2 lat) nocują bezpłatnie.
4. W obiekcie nie akceptujemy zwierząt/akceptujemy zwierzęta.
5. W pokojach apartamentu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
6. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00 rano.
7. Goście obiektu ponoszą odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone w pokojach. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie lub uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak ich utratę.
8. W przypadku powstania szkody podczas pobytu, Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.
9. Gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody bądź też o jej stwierdzeniu.
10. Goście zobowiązani są przechowywać klucz do pokoju z należytą starannością. W przypadku jego utraty, Goście zostaną obciążeni kosztami.
11. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdu należącego do Gościa, jak również za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach.
12. Goście zobowiązują się wykorzystywać obiekt jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez w obiekcie.
13. W przypadku, gdy Gość w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, obiekt zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Gościowi pobytu i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie!